- Komerční sdělení -living
Středa, 29 května, 2024
- Komerční sdělení -living

Renovace laku auta: Detailing exteriéru pro perfektní vzhled

spot_img

Stav exteriéru vozidla se může postupem času zhoršovat. Během provozu je lak vystaven nepříznivým vnějším vlivům a vzniká poškození. To vám pomůže vyřešit renovace laku auta. Zahrnuje také dlouhodobou ochranu laku.

Oživení laku

Oživení a renovace laku auta je úzce spojena s aplikací ochranných nanopovlaků. Jakmile je totiž lak zbaven poškození, je důležité aplikovat ochranu. Po několik následujících let se tak můžete spolehnout, že nedojde k poškození laku. Renovaci nabízí profesionálové z Renove Cars, a to ve čtyřech různých programech. V závislosti na tom, jaký si vyberete, se můžete těšit na různé výsledky. Základní program vyřeší drobná poškození a zajišťuje základní ochranu laku. Ovšem v nabídce najdete i špičkový program, který lak zbaví veškerého poškození a postará se o dlouhodobou spolehlivou ochranu.

Renovace

Renovace spočívá v korekci poškození laku, to však není vše. Ještě předtím probíhá detailní ruční mytí a dekontaminace laku a jednotlivých částí karoserie. Poté přichází na řadu strojní leštění laku. Stupeň korekce se liší dle vybraného balíčku – od korekce drobných a středních poškození až po absolutní korekci poškození s důrazem na optickou čistotu laku. Výběr záleží pouze na vás.

Ochrana laku

Jakmile je hotové strojní leštění laku, lze přejít k aplikaci ochranného nanopovlaku. Skvělou volbou jsou grafenové a keramické povlaky. Ty poskytují ochranu většinou po dobu jednoho roku až tří let. Jsou chemicky odolné, lesklé a chrání lak proti oděru. Pokud hledáte tu nejlepší variantu, pak na vás v nabídce čeká grafenový povlak V3, který má špičkové vlastnosti a poskytuje ochranu po dobu sedmi let.

Investovat do renovace laku se vyplatí. Vůz bude vypadat opět skvěle, ušetříte si starosti s oděrkami a zvýšíte zůstatkovou hodnotu auta.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora