- Komerční sdělení -living
Sobota, 20 července, 2024
- Komerční sdělení -living

Jak vybrat nejlepší pivní set k vašemu párty stanu

spot_img

Neodmyslitelným doplňkem párty stanů jsou tzv. pevní sety. Co to je a jakým způsobem je vybrat a vhodně dimenzovat?

Jak vybrat nejlepší pivní set

Pivní set v zásadě s populárním alkoholickým nápojem nemá nic společného. A to i přesto, že pivo na něm konzumovat určitě můžete.

Jedná se totiž o druh zahradního nábytku. Takzvaný pivní set nebo též pivní sada je tvořena stolem a lavicemi. Jde o vhodné řešení pro usazení hostů při pořádání různých slavností, festivalů, oslav a dalších kulturních akcí.

Zpravidla je tento typ posezení tvořen klasicky dřevěnou částí, která bývá zhotovena obvykle ze smrkového dřeva. Případně se může používat i jedlová spárovka, která je standardně ošetřena bezbarvým lakem, a to v několika vrstvách.

Sklápěcí nohy pak bývají vyrobeny typicky z oceli. Dostatečné dimenzování zaručuje adekvátní nosnost, která dosahuje až 450 kg. To zaručuje maximální míru bezpečnosti, lavice se pod hosty určitě nezhroutí.

Jak nadimenzovat pivní set do párty stanu

Standardní zahradní sestava měří na délku 200 cm, šířka stolu činí 50 cm. V průměru se k ní posadí 8 až 10 osob. A počet pivních setů je pak i vodítkem pro usazení příslušného počtu osob pod párty stanem.

Běžně se tak uvádí tento údaj právě ten společně s odhadovaným počtem stojících osob. Pro představu, pod nejmenší stan 3 x 3 m se při celkové výměře 9 m2 počítá s 18 stojícími osobami. Pro sezení samozřejmě musíte vzít v úvahu místa více. Pivní sety se tak do takto vymezeného prostoru vejdou celkem dva.

Podobné výpočty nemají svůj význam jen u profi párty stanů na větších akcích. I při rodinné oslavě či svatbě chcete, aby se hosté cítili komfortně. Proto je nutné si i vybrat vždy kvalitní nůžkové stany, které jsou dobře zpracované a poskytnou tak spolehlivou ochranu před horkým sluncem i deštěm. A nezapomeňte ani na pečlivé ukotvení, případně na pořízení závaží ke stanům. Jen tak budete mít jistotu, že váš den nezkazí žádná nepředvídatelná událost.


Zajímáte se o novou kariéru? Nabídka zaměstnání na pozici číšník čeká právě na vás!


- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora