- Komerční sdělení -living
Středa, 18 ledna, 2023
- Komerční sdělení -living

Elektronická docházka je neocenitelný nástroj pro mateřinky

spot_img

Zdá se vám, že je české školství zastaralé a napadá vás tisíc různých způsobů, jak by jej šlo vylepšit? Nad stejnou otázkou přemýšlel tým programátorů, kteří si uvědomovali naléhavost situace a přišli s povedeným řešením. Vytvořili totiž nástroj, bez kterého se v blízké době žádná školka neobejde, a elektronická docházka je pouhým začátkem, protože školka v mobilu toho umí mnohem víc.

Elektronická docházka v MŠ? Už bylo načase

Jak vést docházkový systém pro školky spolehlivě a vyvarovat se zbytečných chyb? S pomocí elektroniky a internetu. Elektronická docházka již dávno není otázkou budoucnosti, ale naopak ji využívá stále více společností. Proto bylo načase, aby se docházkový systém vylepšil také v mateřinkách.

Aplikace pro školky nabízí ohromné množství nástrojů

Ovšem aplikace pro školky toho nabízí mnohem víc. Z jednoho místa lze totiž vyřešit vše, od nezbytné dokumentace, přes placení školného a obědů díky QR kódu, komunikaci s rodiči i automatické generování faktur. Práce ředitelů mateřských škol ještě nikdy nebyla snazší.

Informační systém pro mateřské školy usnadní správu MŠ

Díky praktickým nástrojům, kterými je informační systém pro mateřské školy vybaven, budou mít rodiče možnost, prohlédnout si nástěnku klidně i z pohodlí svého domova. Správa mateřské školy v aplikaci je samozřejmě dokonale zabezpečena a přístup do ní mají pouze povolaní lidé, tedy zaměstnanci a rodiče dětí, a to pouze s pomocí přihlašovacích údajů a hesla.

Aplikace pro mateřské školy je nástrojem, jenž si mateřinky, jesle i dětské skupiny zaslouží. Ostatním odvětvím totiž aplikace již dávno kralují, zatímco předškolní výchova byla stále zanedbávána a opomíjena. Naštěstí se ale našel tým lidí, kteří se s tím rozhodli něco udělat a aplikace pro MŠ je na světě.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora