- Komerční sdělení -living
Čtvrtek, 19 ledna, 2023
- Komerční sdělení -living

Stavební stroje: Prodej a servis strojů a mechanizace

spot_img

Stavební stroje jsou rozmanité a najdou využití při různých příležitostech. Pokud sháníte ten pravý pro své potřeby, nabízí se různá řešení. Jedním z nich je nákup nového stroje, ovšem vhodným řešením může být i bazarový stroj či využití služeb půjčovny.

Prodej stavebních strojů

Ať už hledáte jakékoliv stavební stroje, v nabídce společnosti Stavební a silniční stroje s.r.o. najdete to pravé. Se specializací na prodej a servis strojů a mechanizace se můžete spolehnout na širokou nabídku. Od smykových nakladačů LOCUST, rypadel HYDREMA a jejich přídavných zařízení a dalšího příslušenství až po vibrační techniku NTC či třeba univerzální dokončovací stroje UDS a mnoho dalšího. Dlouholeté zkušenosti společnosti umožňují vyhovět i náročným požadavkům zákazníka.

Servis

Kromě samotného prodeje se společnost zaměřuje také na servis strojů a mechanizace. Využít tak můžete záruční a pozáruční servis, a to rovnou v místě nasazení techniky. Kromě řešení problémů pro vás odborníci mohou zajistit i specifické úpravy strojů a přídavného zařízení. Komplexní služby se postarají o to, abyste s výsledkem byli opravdu spokojení.

Půjčovna a bazar

Jestliže potřebujete stroj pouze na kratší dobu, skvěle se hodí služby půjčovny. Stroj si můžete zapůjčit na pouhý jeden den, či třeba několik týdnů. Problémem navíc není ani dlouhodobý pronájem. Všechny stroje a mechanizace prochází pravidelně servisními prohlídkami, vždy je zajištěna spolehlivost a bezproblémový chod. Pokud pronájem pro vás není tím nejlepším řešením, podívejte se na nabídku bazaru. V tom najdete použité spolehlivé stroje, jejich pořizovací cena je o něco příznivější.

Díky tomu, že společnost nabízí hned několik různých služeb, hravě najdete to pravé pro své potřeby. Ať už hledáte cokoliv.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora